Stichting Omgaan met Pesten
www.omgaanmetpesten.nlStichting Omgaan met Pesten maakt zich STERK om het pestprobleem op te lossen. Dat doet zij door: * Het bieden van hulp aan de gepeste: de Sta Sterk training, in groepen of individueel. De unieke aanpak biedt oplossingen binnen een relatief korte tijd. De deelnemers leren opkomen voor zichzelf door middel van direct toepasbare handvatten. * Het ondersteunen van organisaties bij het voorkomen en oplossen van pesten. Onder andere door workshops, studiedagen, klassenprojecten. Beroepskrachten krijgen handvatten aangereikt om een harmonische en veilige sfeer te bereiken en in stand te houden. * Het opleiden van trainers Omgaan met Pesten, om de bovenstaande activiteiten uit te kunnen voeren. Onze unieke aanpak is gericht op het aanbieden van praktische mogelijkheden aan slachtoffers om pesten tegen te gaan en/of te stoppen en biedt oplossingen binnen een relatief korte tijd. Honderden kinderen en tientallen organisaties zijn inmiddels door ons geholpen. De methode is al in de 90-er jaren ontwikkeld door Dieta Uyterlinde. Zij gaf judolessen en heeft op verzoek van bezorgde ouders de methode Omgaan met Pesten ontwikkeld.
Read moreStichting Omgaan met Pesten maakt zich STERK om het pestprobleem op te lossen. Dat doet zij door: * Het bieden van hulp aan de gepeste: de Sta Sterk training, in groepen of individueel. De unieke aanpak biedt oplossingen binnen een relatief korte tijd. De deelnemers leren opkomen voor zichzelf door middel van direct toepasbare handvatten. * Het ondersteunen van organisaties bij het voorkomen en oplossen van pesten. Onder andere door workshops, studiedagen, klassenprojecten. Beroepskrachten krijgen handvatten aangereikt om een harmonische en veilige sfeer te bereiken en in stand te houden. * Het opleiden van trainers Omgaan met Pesten, om de bovenstaande activiteiten uit te kunnen voeren. Onze unieke aanpak is gericht op het aanbieden van praktische mogelijkheden aan slachtoffers om pesten tegen te gaan en/of te stoppen en biedt oplossingen binnen een relatief korte tijd. Honderden kinderen en tientallen organisaties zijn inmiddels door ons geholpen. De methode is al in de 90-er jaren ontwikkeld door Dieta Uyterlinde. Zij gaf judolessen en heeft op verzoek van bezorgde ouders de methode Omgaan met Pesten ontwikkeld.
Read moreEmployees statistics
View all employeesPotential Decision Makers
Board Member Association Trainers Dealing With Bullying
Email ****** @****.comPhone (***) ****-****Safety Officer / Events / Drinks and Hospitality at the Municipality of Dronten
Email ****** @****.comPhone (***) ****-****Chair of the Board
Email ****** @****.comPhone (***) ****-****Trainer Dealing With Bullying
Email ****** @****.comPhone (***) ****-****
Technologies
(26)